Kolekcjonerski produkt w Biedronce. Do sklepów popędzą tłumy, a cena? Znakomita!

Nieczęsto zdarza się, żeby Biedronka wprowadzała do swej oferty produkty kolekcjonerskie. Tym razem jednak w ofercie portugalskiej sieci sklepów pojawiło się coś, na co czekało wielu klientów – i to w bardzo przystępnej cenie.

Kolekcjonerski produkt w Biedronce. Do sklepów popędzą tłumy, a cena? Znakomita!
Podaj dalej

Miłośnicy roślin będą zachwyceni

Nie od dziś wiadomo, że w Biedronce regularnie pojawiają się promocje na różnego rodzaju rośliny, jednak w tym przypadku nie można mówić o promocji, a o wyjątkowym, kolekcjonerskim produkcie, który oferowany jest w sensacyjnej cenie. Chodzi o święty Graal „roślinomaniaków” – monsterę „Thai Constellation”.

Co to właściwie jest za odmiana?

Monstera „Thai Constellation”  to unikatowa, poszukiwana i bardzo cenna odmiana modnej monstery dziurawej, która zachwyca imponującym ubarwieniem. Jej duże liście z charakterystycznymi wycięciami cechują się pięknym pstrym ubarwieniem. Zazwyczaj roślina ta nie pojawia się w dyskontach, ze względu na sporą cenę. Za małą sadzonkę trzeba bowiem zwykle zapłacić ok. 160-220 zł, koszt dużej rośliny może natomiast sięgać nawet kilku tysięcy złotych.

fot.: Pexel

Jednak jej cena w Biedronce jest wręcz niebywale niska – „Tajki” można dostać już od 79,99 zł za sztukę w doniczce o średnicy 12 centymetrów. Według gazetki „oficjalnie” mają być one dostępne od czwartku 18 kwietnia do środy 24 kwietnia 2024 roku.

Przeczytaj również