Kontakt

Grupę medialną WRC MEDIA tworzą dziennikarze pierwotnie związani z serwisem WRC Motorsport & Beyond (www.wrc.net.pl), który jest czołową w Polsce witryną działającą w branży automotive.

W styczniu 2024 grupa WRC MEDIA rozszerzyła swoje portfolio o dwa niezależne serwisy. Pierwszy z nich to portal technologiczny Geekblog (www.geekblog.pl), w którym poruszane wszelkie tematy dotyczące rozrywki (filmy, seriale, muzyka, gry), nauki a także sprzętu.

Kolejnym serwisem jest Biztime (www.biztime.pl), który jest witryną typowo gospodarczo-biznesową, traktującą również o polityce oraz tematach związanych z podatkami i zdrowiem.

Zespół redakcyjny WRC MEDIA stale się powiększa, a jego największą siłę stanowią eksperci ze świata motoryzacji, technologii, a także ekonomii, którzy jednocześnie są bardzo biegli w kwestiach multimedialnych.

Kontakt do redakcji:

WRC Media S.C.
ul. Słowików 6
40-534 Katowice
news@wrc.net.pl

Oświadczenie dotyczące treści generowanych przez sztuczną inteligencję (AI): redakcja WRC Motorsport & Beyond (www.wrc.net.pl) nie publikuje żadnych treści wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Nasze artykuły są opracowywane wyłącznie przez zespół redakcyjny należący do grupy medialnej WRC MEDIA, do której należą serwisy: