Biedronka wprowadziła nową funkcję dla klientów. To duże ułatwienie

Biedronka postanowiła wprowadzić możliwość wypłaty gotówki podczas robienia zakupów w swoich sklepach. Nowa funkcja „Płać kartą i wypłacaj” będzie dostępna podczas robienia zakupów za dowolną kwotę. Pieniędzy nie będzie można jednak wypłacać podczas transakcji w kasach samoobsługowych. Jak dokładnie działa nowa funkcja? Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule, w którym szerzej zajmujemy się tym tematem.

Biedronka wprowadziła nową funkcję dla klientów. To duże ułatwienie
Podaj dalej

Biedronka wprowadziła duże udogodnienie dla swoich klientów. Można wypłacać gotówkę w sklepach sieci

Biedronka postanowiła umożliwić swoim klientom wypłacanie gotówki w kasach. Serwis dlahandlu.pl poinformował, że usługa jest już dostępna we wszystkich sklepach sieci. Jak wypłacić pieniądze podczas zakupów w Biedronce? To bardzo proste, już tłumaczymy. Z usługi „Płać kartą i wypłacaj” może skorzystać każdy klient podczas robienia zakupów. Wystarczy poinformować kasjera przed kasowaniem produktów o potrzebie wypłacenia gotówki. Wypłata jest możliwa dla transakcji powyżej 1 złotych. Jedyny haczyk polega na tym, że w kasie sklepu musi znajdować się odpowiednia ilość gotówki, którą dana osoba chce wypłacić podczas swoich zakupów. W przeciwnym razie, można spotkać się z odmową.

Po tym jak kasjer zatwierdzi wypłatę gotówki, należy podać kwotę wypłaty i włożyć kartę do terminala. Następnie należy podać swój numer PIN do karty i gotowe! Prawda, że to proste? Pamiętać należy jedynie, że wypłaty gotówki nie można dokonywać w punktach samoobsługowych. Sieć zapewnia klientów, że wypłata gotówki jest w pełni darmowa i nie grożą żadne prowizje. Klienci mogą wypłacać wielokrotność kwoty 50 złotych i nie więcej niż 300 złotych podczas jednej wypłaty. To praktycznie jedyne ograniczenia jakie czekają na osoby, które zechcą zdecydować się na wypłatę pieniędzy podczas zakupów w Biedronce.

W jakich innych sklepach można też wypłacać gotówkę podczas zakupów?

Warto pamiętać, że możliwość wypłacania pieniędzy podczas transakcji wprowadziły już wcześniej także inne sklepy. Mowa tutaj chociażby o Carrefourze, Dino, Lewiatanie, Netto czy Żabce. Możliwość wypłaty środków istnieje także w punktach Hebe, Decathlon, Media Markt, RTV Euro AGD oraz na stacjach benzynowych takich jak BP czy Orlen. Korzystacie z takich możliwości podczas wizyt w sklepach tudzież przy tankowaniu paliwa? Uważacie, że tego typu funkcje są na co dzień przydatne? Dajcie nam znać w komentarzach – wasza opinia jest dla nas istotna i chętnie ją poznamy!

źródło: dlahandlu.pl

Przeczytaj również