To ostatni dzwonek na tanie zakupy przed świętami. Jeśli się pospieszymy to jeszcze sporo zaoszczędzimy

Podczas gdy w polskich domach trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych, wielu z nas martwi się o zakupowy koszyk i wydatki z tym związane. W związku z tym prześledziliśmy dostępne w najbliższym czasie promocje na najbardziej poszukiwane produkty przed świętami.

To ostatni dzwonek na tanie zakupy przed świętami. Jeśli się pospieszymy to jeszcze sporo zaoszczędzimy
Podaj dalej

To ostatni dzwonek na zakupowe oszczędności

Wszyscy oszczędni Polacy starają się jak najlepiej wykorzystać możliwości zaoszczędzenia na wydatkach. Nie jest tajemnicą, że sporą część budżetu pochłaniają w naszych domach zakupy spożywcze. Teraz tuż przed świętami mamy szansę sporo zaoszczędzić, kupując taniej produkty takie jak masło, sery, majonez czy mięsa.

Potrzebny do wypieków twaróg sernikowy w ilości 2 kg zakupimy taniej w Dino. Tutaj przy zakupie jednego kilogramowego opakowania drugie dostaniemy gratis. Promocja obowiązuje do 2 kwietnia. W rezultacie płacimy 4,99 zł za kg wydając o połowę mniej. Masło ekstra 200 g 83% przy zakupie 2 kostek to wydatek 2,99 zł. Okazja na taki zakup pojawi się w piątek w Lidlu. Warunkiem skorzystania z rabatu jest posiadanie aplikacji sklepu.

Zakup jajek wypada bardzo korzystnie w sieci marketów Biedronka. Dziś jeszcze kupując jaja ściółkowe 20 szt. rozmiar M, drugie opakowanie dostaniemy gratis. Wydamy wówczas jedyne 7,99 zł za 20 szt. Czyli o połowę mniej niż zazwyczaj. Warto się zatem pospieszyć.

W piątek będzie jeszcze można kupić tańsze jaja w Lidlu. Wydamy wówczas 15,96 zł za 40 sztuk jaj z chowu klatkowego w rozmiarze M. W atrakcyjnej cenie 1,49 zł kupimy także litr mleka Pilos 1,5. W sklepach Lidla nie brakuje chętnych ta taki zakup.

promocje świąteczne sieci Biedronka
promocje świąteczne sieci Biedronka

Biała kiełbasa to prawdziwy oręż w walce o tańsze zakupy pomiędzy marketami

W ofercie Biedronki znajdziemy białą kiełbasę z szynki Kraina Wędlin 500 g  1+1 gratis. Kupując dwa opakowania, zapłacimy za oba 12 zł. Dziś trwa jeszcze biedronkowa promocja na białą surową kiełbasę premium Kraina Mięs w cenie 10,99 zł/kg. Taki zakup to oszczędność a zawartość mięsa w produkcie wynosi 93%. Chrzan do białej kiełbasy to wydatek 0,99 zł za słoik o pojemności 160 g.

W Lidlu kiełbasa biała surowa albo parzona w opakowaniu 500 g/1 opakowanie kosztuje 4,99 zł. Warunkiem takiej ceny jest zakup 2 szt. produktu, czyli wydatek 9,98 zł. W Netto zapłacimy 5,99 zł za opakowanie 500 g kiełbasy w ramach świątecznej promocji. Co ważne nie musimy jej kupować w wielopakach. Taki rabat jest jednak dostępny jeszcze tylko w środę. Aldi oferuje białą kiełbasę surową w opakowaniu 500 g w cenie 5,99 zł zaś Dino ma dla klientów białą kiełbasę parzoną w cenie 23,99 zł/kg.

Klienci powinni pamiętać, że od 1 kwietnia wraca VAT na produkty spożywcze. Sieci takie jak Lidl i Aldi będą jednak oferować wybrane produkty w cenach jakie znamy. Kaufland zamierza utrzymać zerowy VAT do końca kwietnia 2024 r.

Co zrobić, by codzienne zakupy były sporo tańsze? Warto skorzystać z porównywarki cen tutaj. Wystarczy porównać interesujący nas asortyment, by wydawać mniej na najpotrzebniejsze produkty.

zakupy w sieci aldi lidl biedronka
Gdzie na zakupy ceny  kiełbasy w sieciach Aldi Lidl Biedronka

Przeczytaj również