Biedronka znów zrobiła mega promocję. Klienci wykupują gazowe grille za 50% wartości

Nadchodzący długo wyczekiwany długi weekend majowy, to dobra okazja na rozpoczęcie sezonu grillowego. Biedronka z tej okazji robi dziś mega promocję dla swoich klientów. Obejmuje między innymi zakup grilla oraz akcesoriów za połowę ceny.

Biedronka znów zrobiła mega promocję. Klienci wykupują gazowe grille za 50% wartości
Podaj dalej

Majówka z grillem – Biedronka zakasowała Lidla rabatami

Polacy mają wymarzoną pogodę na to, by w majówkę rozpocząć sezon grillowania. Kto jeszcze nie posiada grilla albo akcesoriów do niego może jeszcze dziś zakupić je znacznie taniej. Biedronka przygotowała bardzo korzystną cenowo ofertę dla miłośników grillowania na świeżym powietrzu. W wybranych sklepach klienci wypatrzyli promocję i z kuponem wykupują gazowe grille za 50% ceny w gazetce.

Na przykład grill gazowy Landmann 2.0 z kuponem można kupić w cenie 249 zł, a w gazetce koszt zakupu takiego grilla wynosi. Trzypalnikowy grill gazowy Landmann 3.0 to dziś wydatek niecałych 500 zł. Klienci zwietrzyli nie lada okazję i wykupują towar tak samo,  jak niedawno orzechy i migdały. Część z zakupionych tanio grilli pojawiła się w ofertach na OLX.

biedronka obniża cenę grilli

W ofercie Biedronki nie brakuje przydatnych produktów spożywczych

Oferta Biedronki jest bogata także, jeśli chodzi o produkty spożywcze potrzebne do przygotowania grilla, czy sałatek. Klienci mogą zakupić czasami 6 opakowań w cenie 3. Tak jest z paluszkami i precelkami, które można podjadać przez cały majowy rodzinny weekend.

Karkówka na grilla z aplikacją to dziś wydatek niecałych 10 zł. To mega promocyjna cena z ponad 60% rabatem. W ofercie znajdziemy różnej wielkości opakowania. W ramach „Majówkowych rabatogodzin” można zakupić znacznie taniej Ketchup Pudliszki, brykiet, napoje czy lody Koral.

Bardzo korzystną cenę  5,99 zł/kg mają pomidory, a dwa opakowania szparagów po 250 g otrzymamy w cenie jednego. Truskawki także można zakupić dużo taniej, w cenie 4,99 zł za opakowanie 500 g oszczędzając na zakupie ponad 60%.  Zakupy z biedronkową aplikacją przydadzą się także amatorom piwa i jego bezalkoholowych odmian. Kupując 12 sztuk, drugie tyle otrzymujemy gratis.

Jednak, aby skorzystać z atrakcyjnych cen w sklepach, trzeba się pospieszyć. Atrakcyjna oferta Biedronki przyciągnęła do sklepów tłumy. Poza tym nie jest tajemnicą, że najlepsze okazje kończą się dziś.

Przeczytaj również