Zbigniew Ziobro przedstawił nowe informacje ws. swojego stanu zdrowia. Polityk przeszedł zabieg

Zbigniew Ziobro od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Były prokurator generalny za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o tym, jak aktualnie się czuje. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Zbigniew Ziobro przedstawił nowe informacje ws. swojego stanu zdrowia. Polityk przeszedł zabieg
Podaj dalej

Zbigniew Ziobro przeszedł operację. Polityk poinformował o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem X

Zbigniew Ziobro
 

Zbigniew Ziobro przeszedł zabieg usunięcia części przełyku i żołądka. Polityk poinformował o aktualnym stanie zdrowia za pośrednictwem portalu X. „Trwa walka z bólem – dostaję bardzo silne leki przeciwbólowe, mam jeszcze duże trudności z oddychaniem i mówieniem, chwilowo zanika mi głos i dostaję silnej chrypki” – napisał Ziobro.

Jednocześnie Ziobro podziękował wszystkim ludziom za życzenia powrotu do zdrowia. „Z całego serca dziękuję wszystkim za modlitwy i życzenia powrotu do zdrowia. Daliście mi siłę do walki ze śmiertelną chorobą nowotworu złośliwego przełyku z przerzutami do części żołądka. Po wielu miesiącach wyczerpującego leczenia onkologicznego przeszedłem skomplikowaną, 8-godzinną operację” – napisał były prokurator generalny.

Ziobro może komunikować się ze światem tylko przez internet. Ma duże problemy z mówieniem

Zbigniew Ziobro nie zgadza się z zaproponowanym przez Ministerstwo Infrastruktury projektem zmian w prawie o ruchu drogowym.

Ziobro z powodu swoich problemów z mówieniem aktualnie może porozumiewać się z innymi tylko za pośrednictwem komunikatorów internetowych. „Mój stan zdrowia pozwala jedynie na taką drogę komunikacji z Państwem. Wszystkim życzę zdrowia i jeszcze raz gorąco dziękuję za wsparcie!” – napisał polityk.

źródło: X

Przeczytaj również