Bank Pekao podnosi stawkę na koncie oszczędnościowym. Dobre informacje dla klientów banku

Bank Pekao podniósł stawkę na koncie oszczędnościowym do 7 proc. w skali roku. Klienci będą mogli tym samym skorzystać z tej oferty po spełnieniu kilku warunków. Promocja organizowana przez bank wystartowała 9 stycznia bieżącego roku. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Bank Pekao podnosi stawkę na koncie oszczędnościowym. Dobre informacje dla klientów banku
Podaj dalej

Bank Pekao podnosi stawkę na koncie oszczędnościowym do 7 proc. w skali roku. Kto może skorzystać z promocji?

Pieniądze przed wyborami
fot. freepik.com – welcomia

Bank Pekao przedłużył swoim klientom poprzednią ofertę specjalną ws. promocji 7 proc. na koncie oszczędnościowym, która wcześniej obowiązywała do 8 stycznia. Poprzednio bank oferował klientom 6,5 proc. zysku w skali roku. Oferta ma jednak pewne ograniczenia, z którymi warto się zapoznać przed przystąpieniem do promocji. O jakich konkretnie mowa? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Konto oszczędnościowe w Banku Pekao mogą założyć nowi klienci, którzy stworzą konto osobiste w banku. Oprocentowanie w wysokości 7 procent nie jest stawką standardową. Ona wynosi bowiem 2 proc. rocznie dla konta oszczędnościowego. Jest to jedynie akcja promocyjna, która trwa na określony czas i do określonej kwoty. Akcja dotyczy środków nie wyższych niż 100 tysięcy złotych, a oprocentowanie nalicza się przez 152 dni.

Do kiedy trwa akcja promocyjna Banku Pekao?

dodatek finanse polaków
fot. freepik.com – welcomia

Aktualna edycja promocji wprowadzonej przez Bank Pekao obowiązuje do 3 kwietnia 2024 roku. W niektórych bankach klienci mają do dyspozycji jeszcze większe promocji. W tym miejscu warto wspomnieć chociażby o Raiffeisen Digital Bank, który oferował 10 proc. na koncie oszczędnościowym. Kto z was korzysta z kont oszczędnościowych? Dajcie nam znać w komentarzach, wasza opinia jest dla nas istotna!

Przeczytaj również