Marianna Schreiber dowiedziała się, że mąż ją zostawi z artykułu. Walka z Gohą stoi pod znakiem zapytania

Celebrytka i zawodniczka freak fightów, Marianna Schreiber rozstaje się z mężem. Polityk PiS, Łukasz Schreiber oznajmił, że porzuca małżonkę na łamach portalu MetropoliaBydgoska.PL. Były minister w rządzie Mateusza Morawieckiego oznajmił to tuż przed wyborami samorządowymi, w których ubiega się o prezydenturę w rodzinnej Bydgoszczy.

Marianna Schreiber dowiedziała się, że mąż ją zostawi z artykułu. Walka z Gohą stoi pod znakiem zapytania
Podaj dalej

Łukasz Schreiber przyznał się, że porzuca żonę, gdy był pytany o ataki przeciwników politycznych na jego żonę. Marianna Schreiber w sieci często udostępnia kontrowersyjne i prowokacyjne treści. Swego czasu sama wrzuciła swoje zdjęcie z podpisem „Przyszła pierwsza dama Bydgoszczy”. Ten post z perspektywy czasu zestarzał się dość kiepsko, choć ewentualna sprawa rozwodowa może potrwać.

 

Żal o te słowa i styl komunikacji

Łukasz Schreiber dla MetropoliaBydgoska.PL: „Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji.”

Marianna Schreiber nie kryła rozgoryczenia, gdy o wywiadzie męża zaczęło być głośno. Według jej relacji, Łukasz Schreiber nie zakomunikował jej decyzji osobiście, a poprzez media. „Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety – nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu by powiedzieć mi to w twarz – rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam.” – napisała żona Łukasza Schreibera w serwisie X.

31-latka podkreśliła, że ta forma komunikacji może być szczególnie krzywdząca dla ich córki. „Łukaszu, skoro wybrałeś ten format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle – że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku do naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi… to nie fair.” – zakończyła wpis o tle całej sytucji.

Marianna Schreiber nie wyjdzie do oktagonu z Gohą?

Następnie Marianna Schreiber nagrała film, na którym płacze i publicznie przyznaje, że nie wie, co z jej najbliższą walkąwe freak fightach. Celebrytka miała zmierzyć się z Małgorzatą Zwierzyńską, czyli Gohą. To 51-letnia patostreamerka, z którą miała walczyć w sobotę, 9 marca 2024 r. „Nie jestem chyba taka silna jak mi się wydawało. Jeżeli się nie pozbieram to przepraszam Was z całego serca” – uprzedziła Marianna Schreiber. W kolejnym wpisie podkreśliła, że nadal kocha Łukasza Schreibera i życzy mu powodzenia w wyborach.

Przeczytaj również