Biedronka i Lidl oddają piwo gratis na majówkę. Wraca popularna promocja – jakie są jej warunki?

Po raz kolejny Biedronka i Lidl przygotowały dla klientów wyjątkową promocję na majówkę. Jak doskonale wiemy, Polacy lubią spędzać długi weekend majowy grillując. A jeśli grill, to kiełbasa, karkówka i napoje, wśród których królują napoje gazowane, woda, czy… piwo. Największe sieci w naszym kraju oczywiście przygotowały stosowne oferty. Znów będzie można dostać coś za darmo?

Biedronka i Lidl oddają piwo gratis na majówkę. Wraca popularna promocja – jakie są jej warunki?
Podaj dalej

Biedronka i Lidl odpaliły majówkowe promocje

Z raportów wynika, że nawet 80% Polaków w majówkę grilluje. Jeśli chodzi o nasze ulubione potrawy na grilla, królują karkówka i kiełbasa. W przypadku napojów Polacy stawiają na piwo, wodę i różnego rodzaju napoje słodzone. Można by rzec, że jest to wręcz wyznacznik dla sieci sklepów spożywczych. Takie raporty sprawiają, że wszyscy doskonale wiedzą, na co należy ogłosić największą promocję. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że właśnie te produkty będą w najbliższym czasie szczególnie pożądane. I często znajduje to odzwierciedlenie w rzeczywistości.

grill majówka promocja gratis za darmo lidl biedronka
Zdjęcie ilustracyjne | Obraz Peter Kraayvanger z Pixabay

Wystarczy zaobserwować co dzieje się w sklepach, kiedy wprowadzana jest chociażby promocja na piwo. Czy to Biedronka, czy Lidl, od czasu do czasu serwują taką promocję. Ze sklepów co rusz wyjeżdżają wózki załadowane złocistym napojem. Można więc stwierdzić, że taka promocja zawsze budzi ogromne zainteresowanie. W okresie majówkowym będzie dokładnie tak samo. Pojawiają się również promocje na inne napoje, czy kiełbasę. Jak dokładnie wyglądają warunki?

Oddają piwo za darmo?

Biedronka ma aktualnie dwie ważne gazetki. Już dzisiaj, czyli w czwartek, 25 kwietnia, obowiązuje promocja 10+10 gratis na dwa rodzaje piw. Fanów grilla ucieszy też na pewno promocja na brykiet węgla drzewnego – 1+1 gratis. W gratisie można dostać też czipsy, czy majonez. Majówka to grill, a grill to również ulubione dodatki, jak chociażby sosy. Również w tym zakresie Biedronka przygotowała spore promocje. Na większość piw obowiązuje „supercena” – tak samo jak na kiełbaski, kaszankę, skrzydełka, boczek, czy też zestawy grillowe.

grill majówka promocja gratis za darmo lidl biedronka
Zdjęcie poglądowe | Obraz Andreas Lischka z Pixabay

Promocja 10+10 gratis obowiązuje już od wtorku. Różnica polega jednak na marce napoju w różnych dniach. Generalnie gazetki wypełnione są po brzegi produktami, które można przeznaczyć na grilla. Nawet, gdyby ktoś nie wiedział, jaki aktualnie mamy okres w roku, to rzut oka na taką gazetkę szybko by mu uzmysłowił, że zbliża się majówka. Jest to czas uwielbiany przez Polaków. Gdzie człowiek się nie ruszy, wszędzie unosi się zapach grillowanej kiełbaski, albo karkówki. Czas wtedy zwalnia i chodzi przede wszystkim o relaks i dobrą zabawę.

Kolejne gratisy

Oczywiście również Lidl przygotował ofertę na majówkę. Od 25 do 28 kwietnia obowiązuje nowa gazetka. Co przykuje tam uwagę grillowiczów? Od razu w oczy rzuca się duża promocja na karkówkę i kiełbasę. Tak więc znów mamy tu idealne trafienie w gusta Polaków, którzy na grilla najczęściej wybierają właśnie te dwa smakołyki. Nie brakuje również oczywiście promocji na piwa w puszce. Promocja to 12 w cenie 6, przy czym można zakupić 24 puszki. Zatem oznacza to, że przy zakupie 24 piw, aż 12 dostaniemy gratis.

grill majówka promocja gratis za darmo lidl biedronka
Zdjęcie poglądowe | Obraz Thomas Ulrich z Pixabay

Mowa tutaj o konkretnych markach złocistego napoju. Na inne obowiązuje np. promocja 9+9 gratis, albo 40% taniej. Duża promocja jest też na colę, wodę, różnego rodzaju karkówki, boczek, kiełbaski, czy ryby. Nie brakuje też oczywiście promocji na różnego rodzaju sosy. Obie sieci po raz kolejny przygotowały rozległą ofertą dla tych, którzy w majówkę postawią na grilla. Z całą pewnością we wszystkich sieciach – nie tylko tych wymienionych tutaj – miłośnicy grillowania znajdą coś dla siebie. Co najważniejsze – w cenach zdecydowanie niższych, niż bywało to dotychczas.

Zdjęcie wyróżniające: Văn Nguyễn z Pixabay

Przeczytaj również